«На месте сквера по пл.Постолаки хотят построить 4-этажку — этого нельзя допустить!», — такой гневный пост выложил в Фейсбуке Олександр Волосянський.

Далее он пишет (языком оригинала):

«На сайті Ужгородської міської ради розміщено проєкт рішення №3180 про затвердження детального плану території, яким передбачається будівництво 4-поверхівки на площі Постолакі(колишня пл.Бабушкіна) на місці скверу і зеленої зони, хоча в усіх Генеральних планах міста на цьому місці відмічена зелена зона. Цим самим дадуть зелене світло забудові цього скверу, і легалізують незаконне виділення земельної ділянки 4,7 с, яке відбулось приблизно в 2006-2010 роках. Ми маємо зберегти цей громадський простір для ужгородців!

Також проєктом рішення №3182 про затвердження детального плану території передбачається забудова території колишнього стрілецького тиру “Динамо”(вище вул.Собранецької) п’ятьма 7поверхівками. А діючий історико-архітектурний опорний план міста відносить цю територію до зони регульованої забудови 2 категорії, на якій передбачається будівництво до 5 поверхів.

Тому публічно звертаюсь до своїх колег-депутатів з проханням не голосувати за вказані проєкти рішень, а управління містобудування і архітектури має внести зміни до вказаних проєктів рішень, а саме по пл.Постолакі на місці скверу передбачити зелену зону і обмежити проєктовані будівлі на місці колишнього тиру “Динамо” не вище 5поверхів».

На этот пост отреагировал журналист Vitaliy Glagola:

– Цей детальний план зняли із минулої сесії за моєї ініціативи навіть без публічного звернення.Зараз буде так само.

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Закарпатцы снова митинговали из-за высоких тарифов на газ и свет (ФОТО)

Сегодня, 25 января под стенами Закарпатской ОГА снова собрались закарпатцы, которые требов…