Об этом рассказал первый заместитель председателя Закарпатской ОГА Олег Коцюба.

В частности он сообщил:

 «Дуже вдячний членам комісії екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за можливість долучитись членам регіональної комісії з питань екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Був здійснений обмін думками, вислухані наші пропозиції. І ці пропозиції були прийняті. Вони відображені в тих змінах, які були внесені до 641 Постанови Кабміну, яка фактично регламентує і запроваджує алгоритм усіх карантинних обмежень, зокрема, змінений критерій віднесення тих чи інших територіальних одиниць до червоного рівня епідемічної небезпеки. Якщо раніше для кожного населеного пункту у відповідності до шкали (чи це обласний центр, чи це місто з певною кількістю населення) була визначена кожна одиниця 240, 160 і т.д., то зараз, відповідно до змінених критеріїв, до червоного рівня епідемічної небезпеки будуть віднесені виключно ті території, які відповідають двом ознакам: перевищена завантаженість ліжок (вище 75%), а також п’ятикратне перевищення показника захворюваності (на 100 000 населення середній показник хворих по Україні перевищує у 5 разів).

Якщо на момент внесення міста Чоп до червоного рівня епідемічної небезпеки вони мали 22 хворих і у відповідності до того кількості населення, яке вони мають, то показник 240 був би значно перевищений. Але завдяки тим вжитим обмежувальним заходам, у відповідності до червоного рівня, нам вдалось знизити цей показник захворюваності і відповідно до розрахунків епідеміологів зараз м. Чоп входить до жовтої зони. Але, з урахуванням до 641 постанови, з моменту внесення тієї чи іншої території до червоного рівня епідемічної небезпеки, протягом двом тижнів цей рівень не можна знижувати (до 24 вересня жодна структура чи посадова особа не могли понизити цей рівень). Однак, відповідно до критеріїв, які є на даний момент – з 24 вересня Чоп перебуватиме у жовтій зоні.

Зараз ми маємо 20 закладів освіти, які перебувають на дистанційному режимі, 147 класів по тих випадках, в яких лише окремі класи, при функціонуючих закладах середньої освіти, перебувають на дистанційному режимі.

Відповідно до змін, які внесені до 641 постанови, у разі наявності більше 50% тих дітей, які контактували із хворими на COVID-19, члени регіональної комісії з питань наркологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, органами місцевої влади можуть приймати рішення про припинення функціонування закладів середньої освіти навіть на зеленому рівні. На щастя, у нас таких випадків немає, тому ми контролюємо ситуацію. Ті постійні групи, які моніторять і безпосередньо перебувають у закладах загальної середньої і дошкільної освіти на предмет дотримання всіх карантинних вимог, наявності засобів індивідуального захисту, дотримання вимог самого освітнього процесу». 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Закарпатцы снова митинговали из-за высоких тарифов на газ и свет (ФОТО)

Сегодня, 25 января под стенами Закарпатской ОГА снова собрались закарпатцы, которые требов…